Náš tím

Podporujeme vytvorenie vlastného tímu ľudí a tým aj pracovného prostredia. Máte možnosť vytvoriť si vlastný pasívny príjem, a ak ste ambiciózny, dáme vám možnosť stať sa spolumajiteľom spoločnosti.
 • Ing. Miloš Kostík - Partner / Konateľ -

  "Keď človek chce, dosiahne veľa."

  Od počiatku mojej kariéry finančného sprostredkovateľa, ktorá sa datuje od mája 1998, som mal jasnú predstavu ako má môj tím a firma vyzerať. Často sa stretávam s otázkou: „Je možné na trhu vymyslieť niečo, čo iné poradenské spoločnosti nemajú?“ Odpoveď je: „Áno…spoločnosť ProCare Partners“ . Až v spoločnosti ProCare Partners som mohol využiť vlastné nápady bez zásahov a nariadení, bez centralizovanej diktatúry jedného. 

 • Ing. Eduard Šorman - Director -

  „V živote je to ako v poľnohospodárstve, musíte najskôr zasiať, aby ste mohli žať. Nie je inej cesty.“

  Takmer dve desaťročia vo finančnom sprostredkovaní ma priviedli k tomu, že ak chceme poskytovať klientom dlhodobú profesionálnu starostlivosť, musia byť aj motivovaní spolupracovníci, ktorí sú schopní takúto finančno-poradenskú službu dlhodobo prinášať. Preto aj v ProCare vytvárame kvalitnú firemnú kultúru, do ktorej patrí neustály rozvoj procesov: vzdelávania, tréningov, osobnostného rozvoja a tak veľmi v dnešnej dobe potrebné umenie vodcovstva.

 • Michal Mikloš - Senior Manager -

  "Sloboda podnikania so zodpovedným prístupom je moja cesta ako urobiť úspech s ľuďmi, s ktorými spolupracujem."

  Dlhodobá spokojnosť  klientov a dobrý vzájomný vzťah mi dáva istotu podnikania už 11 rokov. Len keď vyhrá klient, vyhrám aj ja.Robím moderné nezávislé finančné poradenstvo tak, aby bol vo výhode vždy klient. Svojimi skúsenosťami sa chcem podieľať na výchove novej generácie finančných služieb, a preto učím ambicióznych ľudí podnikať vo finančných službách systémovo a dlhodobo. Iba tak môžete byť úspešní a splniť si svoje ciele a sny.

 • Ing. Vladimír Šimek - Senior Manager -

  „Neexistujú žiadne tajomstvá o úspechu. Je to výsledok prípravy, tvrdej práce a učenia sa z chýb."- Colin Powell

  Roky, ktoré som strávil ako riaditeľ rôznych spoločností, mi dali možnosti presadiť sa v náročnom prostredí manažmentu. Mojimi prioritami boli kariérny rast, vysoký príjem a priznávam sa, páčilo sa mi riadiť ľudí a zažívať ten pocit dôležitosti. Ak je pre vás dôležité mať kariéru vo vlastných rukách, mať nadštandardný príjem, flexibilný pracovný čas a hlavne pracovať s ľuďmi, ktorých si vyberiete vy sami, našli ste správneho partnera. Zapamätajte si! „Každé ráno máš dve možnosti, a to POKRAČOVAŤ V SNÍVANÍ alebo VSTAŤ A ZAČAŤ SI TIE SNY PLNIŤ...“

 • Tomáš Hliničan - Manager -

  “Chcem život žiť, a nie ho len prežiť!”

  Byť zamestnaný, nie je nič pre mňa. Chcem byť nezávislý, sám si organizovať čas a takisto aj svoj príjem.  Spoločnosť PROCARE PARTNERS mi otvorila oči a ponúkla veľké možnosti v oblasti financií, môj vedomostný a osobnostný rozvoj. 
  Našiel som skutočné podnikanie. Podnikanie, ktoré vytvoríte tak, že spojíte to, čo máte radi, čo Vás baví s tým, čo je užitočné.  

 • Mária Letková - Manager -

  ”Tajomstvo zmeny nespočíva v boji s tým, čo bolo, ale v budovaní toho, čo bude.”  – Sokrates

  Financie každého človeka musia tvoriť jeden celok. Finančné produkty musia byť kompatibilné a musia spĺňať požiadavky, ciele a sny každého klienta a zabezpečiť mu finančnú prosperitu po celý život. Práca finančného sprostredkovateľa ma napĺňa a spokojnosť mojich klientov a  priamych spolupracovníkov je pre mňa tou najkrajšou odmenou.

PARTNERSTVO
Každý člen tímu je pre nás partnerom. Sme seriózna firma pre ľudí.
 
UZNANIE A REŠPEKT
V podnikaní sme váš partner. Naša spolupráca je postavená na vzťahoch a vzájomnom rešpekte.
PODNIKATEĽSKÉ PROSTREDIE
Podnikanie je dostupné. S nami získate slobodu, zodpovednosť a impulz pre zdravú súťaživosť.
SOCIÁLNE ZABEZPEČENIE
Až 5% príspevok z provízneho príjmu za osobný výkon. Sociálne krytie či sociálny fond. 

Finančné poradenstvo na mieru

Potrebujete poradiť so svojimi financiami a hľadáte profesionála? Pre vaše finančné portfólio máme inovatívne a aktívne riešenia.