Náš tím

Podporujeme vytvorenie vlastného tímu ľudí a tým aj pracovného prostredia. Máte možnosť vytvoriť si vlastný pasívny príjem, a ak ste ambiciózny, dáme vám možnosť stať sa spolumajiteľom spoločnosti.
  • Ing. Miloš Kostík - Partner / Konateľ -

    "Keď človek chce, dosiahne veľa."

    Od počiatku mojej kariéry finančného sprostredkovateľa, ktorá sa datuje od mája 1998, som mal jasnú predstavu ako má môj tím a firma vyzerať. Často sa stretávam s otázkou: „Je možné na trhu vymyslieť niečo, čo iné poradenské spoločnosti nemajú?“ Odpoveď je: „Áno…spoločnosť ProCare Partners“ . Až v spoločnosti ProCare Partners som mohol využiť vlastné nápady bez zásahov a nariadení, bez centralizovanej diktatúry jedného. 

  • Ing. Eduard Šorman - Director -

    „V živote je to ako v poľnohospodárstve, musíte najskôr zasiať, aby ste mohli žať. Nie je inej cesty.“

    Takmer dve desaťročia vo finančnom sprostredkovaní ma priviedli k tomu, že ak chceme poskytovať klientom dlhodobú profesionálnu starostlivosť, musia byť aj motivovaní spolupracovníci, ktorí sú schopní takúto finančno-poradenskú službu dlhodobo prinášať. Preto aj v ProCare vytvárame kvalitnú firemnú kultúru, do ktorej patrí neustály rozvoj procesov: vzdelávania, tréningov, osobnostného rozvoja a tak veľmi v dnešnej dobe potrebné umenie vodcovstva.

PARTNERSTVO
Každý člen tímu je pre nás partnerom. Sme seriózna firma pre ľudí.
 
UZNANIE A REŠPEKT
V podnikaní sme váš partner. Naša spolupráca je postavená na vzťahoch a vzájomnom rešpekte.
PODNIKATEĽSKÉ PROSTREDIE
Podnikanie je dostupné. S nami získate slobodu, zodpovednosť a impulz pre zdravú súťaživosť.
SOCIÁLNE ZABEZPEČENIE
Až 5% príspevok z provízneho príjmu za osobný výkon. Sociálne krytie či sociálny fond. 

Finančné poradenstvo na mieru

Potrebujete poradiť so svojimi financiami a hľadáte profesionála? Pre vaše finančné portfólio máme inovatívne a aktívne riešenia.