Kariéra

Finančné služby poskytujú príležitosť pre každého, kto túži byť úspešným a je pripravený na tom pracovať. Prehľadná profesionálna kariéra a vlastný vzdelávací systém je základom úspechu.

Informačné a technické zabezpečenie

  • U nás získate vlastný informačný systém, firemný e-mail, vždy aktuálne produktové informácie a investičné odporúčania.

Silnú podporu v podnikaní

  • Zodpovedáme za kontrolu kvality portfólií a právnu pomoc. Poskytneme vám možnosť využívať výhody u partnerských spoločností.

Produkty z celého trhu

  • Získate balík prezenčných a obchodných materiálov. Pracujeme naprieč celým trhom, k dispozícií tak máte veľké portfólio produktov.

Firemné benefity a podujatia

  • Chceme, aby ste sa stali najlepšími. Motivovať vás budú odmeny vo forme zážitkových ciest, konferencie, teambuildingy či PROCARE day.

Transparentný provízny systém

  • Ponúkame vám pasívny fixný príjem či manažérsky dodatok. Vytvoríte si vlastný sociálny príjem a môžete sa stať aj partnerom.

Vzdelávanie

  • Pre spolupracovníkov máme pripravený jednotný vzdelávací systém, ktorý zahŕňa finančné, obchodné, manažérske ako aj podnikateľské vzdelávanie.


Našich spolupracovníkov neustále motivujeme k zvyšovaniu svojich odborných vedomostí a schopností,a to nielen v rámci pravidelného vzdelávania, ale aj možnosťou získať uznávané školenia z oblasti obchodníckych a komunikačných zručností.

Prípravu a prihlasovanie na odborné skúšky našich spolupracovníkov zabezpečujeme prostredníctvom portálu Slovenskej bankovej asociácie – www.sbaeduca.sk.

Finančné poradenstvo na mieru

Potrebujete poradiť so svojimi financiami a hľadáte profesionála? Pre vaše finančné portfólio máme inovatívne a aktívne riešenia.